Dzisiaj troszkę o lakierach. Ostatnio oszalałam na ich punkcie i kupuje je tonami, dlatego postanowiłam się z Wami podzielić moją opinią na ich temat. W mojej kosmetyczce królują lakiery z dwóch firm - ESSIE i MAX FACTOR. Obie je bardzo lubię i uważam, że warte są swojej ceny. Lakiery są trwałe i dobrze kryją.Na moich paznokciach lakier utrzymuje się około tygodnia pomimo tego, że nie przestałam myć naczyń :) Essie ma bardzo dużą palete kolorów i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jestem fanką kolorów pastelowych. Lubię kolory stonowane i naturalne ale czasami też zaszaleję i pomaluję paznokcie na ciemny kolor:) Jeżeli chodzi o cenę to Essie kosztuje około 35 zł a Maxy około 25. Cena to chyba ich jedyna wada, lecz lakier jest wydajny i wystarcza na bardzo długi czas. Także warto raz na jakiś czas zaszaleć i zasilić swoją kosmetyczkę o dobry lakier:)
Poniżej zamieszczam zdjęcia z numeracją lakierów.
Od lewej: 324 , 14, 17, 337, 15
Od lewej : 79, 33, 42, 339, 44
Od lewej; 20, 30, 17, 23, 23
Od lewej; 16, 330, 5, 76, 13, 15
Od lewej: 70, 110, 30, 125, 40, 25
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz