niedziela, 25 stycznia 2015

Norwegia :)

Jak nie lecieliście samolotem to polecimy :)




Pomimo tego, że przez cały poprzedni rok kursowałam tą trasą chyba ponad 30 razy to zawsze robię zdjęcie chmur:) To już chyba takie zboczenie. Ludzie siedzący obok mnie zawsze patrzą na mnie z politowaniem, że pstrykam tyle zdjęć:) Pewnie myślą, że lecę pierwszy raz samolotem i że to dla mnie wielka atrakcja:).
 Po godzinie trzydzieści jesteśmy już w Norwegii:).
 Jeżeli planowalibyście podróż tutaj to chętnie pomogę:) Wszystko już opanowałam do perfekcji, łącznie z przewożeniem kwiatków doniczkowych z biedronki w bagażu podręcznym :) Mój chłopak mówi, że jestem mistrzem pakowania i upychania.
 Odkąd jestem w Norwegii zwiedziłam kilka miejsc. Nie było ich zbyt dużo bo czas na to nie pozwalał więc jak na razie ograniczyliśmy się do pobliskich miejsc. 
Zobaczcie...
























A na koniec wisienka na torcie :)
 Filmik który nagraliśmy tydzień temu :)

Miłego oglądania przed snem:)
Dobranoc :) O.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz