Jak nie lecieliście samolotem to polecimy :)
Pomimo tego, że przez cały poprzedni rok kursowałam tą trasą chyba ponad 30 razy to zawsze robię zdjęcie chmur:) To już chyba takie zboczenie. Ludzie siedzący obok mnie zawsze patrzą na mnie z politowaniem, że pstrykam tyle zdjęć:) Pewnie myślą, że lecę pierwszy raz samolotem i że to dla mnie wielka atrakcja:).
Po godzinie trzydzieści jesteśmy już w Norwegii:).
Jeżeli planowalibyście podróż tutaj to chętnie pomogę:) Wszystko już opanowałam do perfekcji, łącznie z przewożeniem kwiatków doniczkowych z biedronki w bagażu podręcznym :) Mój chłopak mówi, że jestem mistrzem pakowania i upychania.
Odkąd jestem w Norwegii zwiedziłam kilka miejsc. Nie było ich zbyt dużo bo czas na to nie pozwalał więc jak na razie ograniczyliśmy się do pobliskich miejsc.
Zobaczcie...
A na koniec wisienka na torcie :)
Filmik który nagraliśmy tydzień temu :)
Miłego oglądania przed snem:)
Dobranoc :) O.










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz